Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
secrets, secrets
napisany: 18.03.2005 · 18:29 · dodał: Marcin
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
Heh... Kolejny "apdejcik" i jak zwykle dotyczący San Andreas. :) Tym razem możecie poczytać o ciekawostkach i sekretach jakie kryje przed nami najnowsza produkcja Rockstar Games. Jednak uprzedzam - jest to spojler i w przypadku kiedy czekasz na wersję PC i nie masz zamiaru zepsuć sobie zabawy z odkrywania kolejnych tajemnic to nie czytaj tego tekstu. Chyba, że naprawdę chcesz. :)

I mam prośbę. Jeżeli znaleźliście jeszcze jakieś specjały w SA, których ja w tekście nie zawarłem to napiszcie o nich w komentarzach. Sprawdzę go i w przypadku, gdy okaże się prawdziwy, dodam do arta! Liczę na Was! :)

O ciekawostkach w San Andreas przeczytacie tutaj.

EDIT:

Mam jeszcze dla Was kolejny "materiał" związany z wojnami gangów w San Andreas. Mianowicie, klikając w to miejsce możecie zobaczyć jedną z takich potyczek. W filmie przedstawiłem wszystkie ważniejsze elementy i mam nadzieję, że będzie się go Wam miło oglądało. :) O tym, iż to spojler wspominać chyba nie musze? :> Aaa... Do obejrzenia pokazu potrzebny jest kodek RMVB, którego pobrać możecie stąd.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 96 gości oraz 0 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 96 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa