Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
laborka...
napisany: 20.11.2004 · 18:57 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
...czyli najnowszy PSXE pod lupą :) Jak już pisałem w poprzednim newsie, numer #88 pisma PSXE przynosi nam prawdziwą lawinę tekstów [i nie tylko] dotyczących San Andreas. Dosłownie wszystko co tylko się dało, od okładki przez recenzję i solucję aż po plakat.

Zacznę może od recenzji. Warto wspomnieć zaraz na wstępie, że GTA:SA jest pierwszą grą na PS2 której udało się zdobyć ocenę 10/10! Cała recka liczy sobie aż 8 stron i przedstawia najważniejsze aspekty gry. Autor - Myszaq podzielił sobie wszystko na przejrzyste "rozdziały" w których opowiada co nie co o respekcie, kryjówkach, sklepach, lataniu [oraz spadaniu], transporcie, karambolach, zajęciach, itd, itp... Ponadto wyjaśnia slangową terminologię i przedstawia nam głównych bohaterów gry [ziomali CJ'a]. Do tego jest opis każdego z trzech miast oraz "wiochy". Cała recenzja zakończona jest bardzo entuzjastycznie:

"...Nie stój w miejscu. Idź do sklepu. Ewoluuj! I niech zatrzęsie się u Ciebie ziemia. Niech tynk wyrąbie Ci dziurę w podłodze. Bo tak trzeba celebrować WIELKIE GRY! One zdarzają się naprawdę rzadko."
- Myszaq


Do plusów gry zaliczono: cały wielki stan SA, klimat, misje, mini-gry, rozbudowanie, a za wady przyznano minusy :] [problemy techniczne - doczytywanie danych, framerate, AI policji].

Solucja: w miarę dokładny opis przejścia misji [wszystkich misji jest 91 - chyba że się pomyliłem]. Sam za długo nie patrzyłem na ten tekst bo czekam na premierę SA PC w maju, ale mogę zdradzić że zauważyłem przynajmniej dwa miejsca w fabule kiedy to CJ w niewyjaśnionych okolicznościach ląduje w Liberty City :o Nie będę sobie i Wam psuł zabawy dlatego nie spojrzę więcej na tą solucję. Redakcja w następnym wydaniu planuje ją rozbudować o inne nieodkryte dotąd szczegóły...

Ostatnią atrakcją dotyczącą San Andreas w tym numerze jest standartowych rozmiarów plakacik Cataliny [patrz zdjęcie wyżej]. Dołączy on do mojej kolekcji :)

To by było na tyle. Wspomnę jeszcze tylko odnośnie recenzji GTA Advance, która została zamieszczona również w tym numerze. Ocena gry to 8+/10. Recenzent przedstawił m.in następujące fakty:
- miasto wydaje się większe niż w GTAIII,
- można wywrócić auto,
- nie ma możliwości wyboru misji,
- ciała szybko znikają z ulicy,
- płynny zoom,
- framerate 15 fps całkowicie wystarcza,
- mało sampli,
- radio zostało zastąpione kilkoma krótkimi kawałkami :(
- klimat GTA pozostał,
- wszystko jest zbyt skondensowaneWybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 76 gości oraz 0 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 76 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa