Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Świąteczna niespodzianka
napisany: 20.12.2016 · 20:19 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Te niespodzianki to już tylko z nazwy, bo w tym roku obchodzimy w GTA Online już czwarte Święta, więc każdy fan dobrze wie czego spodziewać się w tym czasie po Rockstar.

Świąteczna niespodzianka
No cóż, może zaskoczą nas w przyszłym roku ;) Póki co powracają dobrze znane już atrakcje, przede wszystkim świąteczna garderoba, fajerwerki i śnieg na ulicach Los Santos. Nie zabranie jednak też szczypty nowości. Najciekawsze wydają się czapki i swetry ze świecącymi elementami. Gnajcie po nie do pobliskiego Szperaczka. Do 9 stycznia wszystko dostępne za darmo.

Za darmo wyrwiecie też nowe piżamy i bonżurki w paski - jak na prawdziwych kryminalistów przystało. Wystarczy zalogować się do gry w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do 2 stycznia).

GTA Online: Truffade Nero
Maniacy posiadania wszystkiego nie mają w GTA Online lekkiego życia. Rockstar regularnie bombarduje nas kolejnymi pojazdami, które nie dość, że kosztują fortunę, to jeszcze nie za bardzo jest gdzie je przechowywać. Dziś nie może być inaczej. Na ulicach miasta już wkrótce zaroi się od lśniących Tuffade Nero, dostępnych u Benny'ego. A gdyby komuś jeszcze było mało, na bardzo nieodległą przyszłość zapowiedziana została nowa zawartość powiązana z aktualizacją Import/Eksport.

Czarny Piątek już za nami, ale każda okazja jest dobra do promocji. Jeśli kupiliście ostatnio którąś z tych rzeczy, teraz możecie sprawdzić na jaką sumkę daliście się wyrolować ;)

  • Pojazdy lądowe: Enus Super Diamond, Nagasaki Shotaro, malowania i neony.
  • Latające: Buckingham Nimbus i Volatus.
  • Nieruchomości: Eclipse Towers, domy na palach i wystrój mieszkań.
  • Ammu-Nation: granatnik kompaktowy, strzelba automatyczna, Mini SMG i karabin kompaktowy.

To wszystko teraz 25% taniej.

Zgłosiliście już swoją fotkę na ostatni konkurs Snapmatic? No to pora na kolejny. Tym razem na zdjęciu powinniście uchwycić coś w klimacie Świąt (najlepiej nowiutkiego Nero ;>), aby mieć szansę na znalezienie się w gronie pięciu szczęśliwców, którzy otrzymają od Rockstar legalny-nielegalny przelew na okrągłą sumę miliona GTA$.

A jeśli wolicie zarobić na nowe zabawki ciężką, uczciwą grą, skorzystajcie z okazji do zgarnięcia podwójnych GTA$ i RP w trybie Wojna o teren (do 22 grudnia) albo jeszcze większej kasy w wyścigu premium Spadek (do 2 stycznia).

Wesołych Świąt! :)Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 67 gości oraz 1 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Toni
Razem: 68 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa