Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Import/Eksport
napisany: 13.12.2016 · 21:44 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 8
Kradzież samochodów (i nie tylko) leży u podstaw serii Grand Theft Auto. Patrząc jednak na dotychczasowy rozwój GTA Online można odnieść wrażenie, że element ten został trochę zaniedbany. Zmienić to może najnowsza aktualizacja.


Zapowiedziana na początku miesiąca kolejna duża aktualizacja dla GTA Online, zatytułowana Import/Eksport, dzisiaj trafia wreszcie w nasze ręce. Co przynosi?

Przede wszystkim w aplikacji SecuroServ dostępnej na komputerze prezesa pojawił się nowy asortyment. Od teraz możemy namierzać krążące po San Andreas drogie pojazdy. Po zaklepaniu danego egzemplarza jest on widoczny dla wszystkich członków naszej organizacji. Kradzieże mają różny poziom trudności. Czasem wystarczy wsiąść do wozu i odjechać, a czasem nie obędzie się bez wymiany ognia.

Skradzione pojazdy przechowamy w firmowym garażu. Pomieści on do 60 maszyn w zależności od lokalizacji. Na pojazdy w czasie transportu trzeba uważać. Im mniej je obijemy, tym mniej trzeba będzie zainwestować w naprawy. A bez często się nie obędzie, klienci w końcu nie zechcą uszkodzonych samochodów. Niestety, aby uniknąć uszkodzeń nie wystarczy patrzeć na drogę. Oczy trzeba mieć dookoła głowy, bo na nasz łup czyhają również konkurencyjne organizacje i kluby motocyklowe. Nikt nie mówił, że będzie lekko. Dobrze chociaż, że my również możemy napadać na transporty innych "przedsiębiorców" ;)

Pozyskany pojazd w każdej chwili można sprzedać za pośrednictwem nowej sekcji motoryzacyjnej serwisu Ad-Hawk, dostępnego z poziomu komputera w naszym garażu. Na podstawowy model kupiec zawsze się znajdzie, ale jeśli chcemy zarobić więcej powinniśmy zainteresować się modyfikacjami. Do wyjątkowych egzemplarzy kolekcjonerzy są skłonni niemało dopłacić.

GTA Online: Import/Eksport
Garaż można wykorzystać oczywiście jako prywatną galerię unikalnych fur, ale po co? Z czegoś trzeba w końcu żyć. To jest biznes i nie ma tutaj miejsca na sentymenty. A dodatkowo po wykonaniu określonej liczby transakcji odblokujemy drugi nowy dział w SecuroServ. Uzyskamy dzięki niemu dostęp do rynku zleceń specjalnych. Są to akcje tylko dla prawdziwych przodowników pracy. Biorąc w nich udział odblokujemy cały zastęp pojazdów klasy wojskowej, które ułatwią nam codzienną harówkę.

Poza pojazdami specjalnymi do asortymentu trafiają dziś również dwa nowe supersamochody i dwa zestawy ulepszeń dostępne w warsztacie Benny'ego:

  • Pegassi Tempesta - nowość.
  • Ocelot Penetrator - nowość.
  • Principe Diablous - ulepszenie.
  • Annis Elegy Retro - ulepszenie.

Aktualizacja Import/Eksport to jednak nie tylko nowe pojazdy i garaże. Właśnie dzisiaj lista trybów adwersarza wydłuża się o kolejną pozycję. W trybie Wojna o teren naprzeciw siebie stają stają drużyny walczące o terytorium podzielone na pola. Przejazd przez dane pole włącza je do naszych włości i oznacza odpowiednim kolorem. Wygrywa drużyna, która w ten sposób przejmie największy obszar. W zadaniu z pewnością pomogą nieprzypadkowo umieszczone na mapie rakiety.

GTA Online: Wojna o teren
Ponadto od teraz za odpowiednią opłatą można przeprowadzić na sobie operację plastyczną, dowolnie zmieniającą wygląd naszej postaci. Taka opcja bardziej pasuje do aktualizacji Życie na szczycie, ale cóż, lepiej późno niż wcale ;)

To jednak nie koniec nowości. Posiadacze gry w wersji na konsolę PlayStation 4 mogą odtąd wspólnie ze znajomymi dołączać do sesji GTA Online (funkcja Wspólna gra), a miłośnicy kinematografii pewnie ciepło powitają w edytorze wideo rekwizyty z aktualizacji Karkołomne wyczyny.

Nowe rekwizyty będzie można przetestować od razu, bo właśnie wystartował konkurs wideo, w którym do zgarnięcia jest specjalne osiągnięcie edytora Rockstar, spersonalizowane krzesełko i kurtka reżysera oraz bony na zakupy w Rockstar Warehouse o wartości $100. Jedyne co trzeba zrobić to nakręcić film, w którym pojawi się co najmniej jeden z nowych pojazdów specjalnych. Pozostałych szczegółów nie będę przytaczać, bo i tak oficjalnie fani z Polski udziału brać nie mogą ;)

Za to wziąć udział możemy w konkursie fotograficznym. Wystarczy pstryknąć zdjęcie, na którym utrwalimy dowolną zawartość z aktualizacji Import/Eksport, załadować je do Social Clubu i oznaczyć tagiem #IMPORTEXPORT. Do zdobycia jest pięć nagród po okrągłym milionie GTA$. Swoje prace można zgłaszać do poniedziałku 19 grudnia.

sdr
napisany 19.12.2016 o godzinie 08:59
zobacz profil autora
No faktycznie, dopiero na stopklatce zauważyłem :)
k5_
napisany 18.12.2016 o godzinie 23:33
zobacz profil autora
Wybitnie w 53 sekundzie.

(link »)
sdr
napisany 16.12.2016 o godzinie 08:59
zobacz profil autora
W której sekundzie? :|
k5_
napisany 15.12.2016 o godzinie 18:11
zobacz profil autora
Czy tylko ja w tym trailerze widzę KITTa?
sdr
napisany 15.12.2016 o godzinie 08:54
zobacz profil autora
No jestem trochę zdziwiony, bo przez kilka miesięcy (?) był spokój. Liczyłem po cichu, że Rockstarowi udało się permanentnie rozwiązać problem. Z drugiej strony jak we wtorek wbiłem żeby zobaczyć co i jak z tym I/E to faktycznie na czacie siedział idiota żebrzący o kasę. Chyba się przeliczyłem :(
Kalesor
napisany 15.12.2016 o godzinie 01:11
zobacz profil autora
@Dawid, sprawiasz wrażenie zaskoczonego. :D Akurat pisząc komentarz miałem na myśli całokształt działalności oszustów, ale owszem, wróciły.
sdr
napisany 14.12.2016 o godzinie 21:59
zobacz profil autora
Czity wróciły? ;o
Kalesor
napisany 14.12.2016 o godzinie 13:41
zobacz profil autora
Ale z tymi cenami za nową zawartość to się lekko zagalopowali. Chyba że w ten sposób walczą z rozwalaniem przez oszustów, i tak już mizernej, ekonomii gry. Mnie, w każdym razie, znowu się odechciewa.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 76 gości oraz 0 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 76 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa