Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Zatwierdzone #18
napisany: 08.12.2016 · 09:45 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 1
Znamy już zwycięzców wrześniowego konkursu na najlepszy wyścig kaskaderski stworzony w kreatorze GTA Online. Sprawdźcie poniższe trasy wyróżnione znakiem jakości Rockstar.

GTA Online: Karkołomne wyczyny - konkurs kreatora
  • Wóz nie rakieta - Walcz o pierwsze miejsce i tlen w tym podniebnym wyścigu kaskaderskim. Trzymaj się trasy i nie patrz w dół!
  • Biało-żółty - Uważaj, żeby nie nadziać się na niespodziewane przeszkody w tym porywającym wyścigu nad zatoką Paleto. Wyścig kaskaderski z ciasnymi zakrętami i wąskimi sekcjami o wyróżniającej się kolorystyce toru.
  • Gordo - Zobacz wszystkie widoki, które oferuje północno-wschodnie San Andreas na tej uwodzicielskiej trasie po górze Gordo. Gwałtowny spadek z podniesionych szykan do malowniczych prostych na poziomie morza.
  • Kanion miłości - Zjedź w dół kanionu Raton i podziwiaj widoki na szczycie góry Josiah, a następnie przygotuj się na niezapomniany finał.
  • Majestatyczna trasa Meuy - Ścigaj się przez Alamo Sea, startując na polu McKenziego i docierając do Sandy Shores, by potem zawrócić. Skoki kaskaderskie i długie proste na torze i ulicy.

Ronin
napisany 08.12.2016 o godzinie 21:05
zobacz profil autora
Z ciekawości wróciłem do GTA V żeby sprawdzić te nowe wyścigi kaskaderskie, ale powiem szczerze, że żaden z nich du*y nie urywa... Jakoś spodziewałem się większej kreatywności i tego, że będzie mi się kręcić w głowie od tego co ludzie wymyślą, a tutaj jednak żaden wyścig nie przyciągnął mnie na dłuższą chwilę.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 92 gości oraz 0 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 92 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa