Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Weekend w lowriderach
napisany: 22.10.2015 · 23:11 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Od jutra (piątek) aż do niedzieli potrwa specjalne weekendowe wydarzenie multiplayer, którym uczcimy premierę DLC Lowridery w GTA Online. Na wszystkich uczestników jak zwykle czeka szereg atrakcji.

GTA Online: Lowridery  - event weekendowy
Ekskluzywne czapki

Każdego z trzech dni będzie można odblokować jedną unikalną czapkę. Jedyne co trzeba zrobić to zalogować się w grze. W piątek dostaniemy czapkę Magnetics, w sobotę Low Santos, a w niedzielę Benny's Original Motor Works.

25% zniżki na nową posiadłość

Była już o tym mowa przy okazji premiery dodatku Lowridery, ale przypomnijmy. Otóż każdy kto w tym tygodniu nabędzie nową posiadłość z garażem na 10 pojazdów otrzyma zwrot w wysokości 25% jej wartości. Jednak, aby rabat został naliczony, przed zakupem należy spełnić trzy warunki: potwierdzić swój adres e-mail w profilu Social Club, zapisać się na listę mailingową Rockstar oraz należeć do co najmniej jednej ekipy. Zwrot wpłynie na konto w grze do najbliższej środy (28 października).

Lista gier z nowymi trybami Adwersarza

Jeśli jeszcze nie zdążyliście wypróbować wszystkich nowych trybów gry, które zadebiutowały wraz z dodatkiem Lowridery, ten weekend będzie do tego świetną okazją. Sprawę nawet bardziej ułatwi specjalna lista gier, na której znajdą się wszystkie nowe tryby Adwersarza. Nic tylko uruchomić i grać :)

Konkurs Snapmatic

Przy okazji eventów multiplayer bardzo często pojawia się szansa dla miłośników fotografii. I tym razem robiąc ciekawe zdjęcie za pomocą aplikacji Snapmatic można zgarnąć okrągły milion GTA$. Wszystko co trzeba zrobić to trzymać się tematyki najnowszego DLC oraz oznaczyć konkursową pracę tagiem #LOWRIDERS (albo #LOWRIDER, a najlepiej obydwoma ;)).

Bonusy dla grających na Xboksie 360 i PS3

Chociaż starsze konsole nie są już aktywnie wspierane nową zawartością dla GTA Online, Rockstar nie zapomina o ich posiadaczach. Tylko na tych dwóch platformach przez cały weekend będzie można zgarnąć podwójne GTA$ i punkty RP za udział we wszystkich wyścigach. Dużo częściej i lepiej wyposażone będą również występowały specjalne zrzuty z bronią, kasą i RP. A na dokładkę będzie można skorzystać z jednorazowej zniżki w wysokości 25% na zakupy w Warstock Cash & Carry (warunki rabatu takie same jak w przypadku zniżki na posiadłość, zwrot do piątku 30 października).

Transmisja na żywo

Event na multi w wykonaniu Rockstar nie może obyć się ostatnimi czasy bez specjalnych gości. Tym razem twórcy GTA Online również nie będą grać sami, a dołączą do nich YouTuberzy Lui Calibre oraz SilentDroidd. Transmisja rozpocznie się jutro o godzinie 23:00 naszego czasu na YouTube oraz na Twitchu. Zachęcamy do wspólnej gry, a tych, którzy nie mogą - przynajmniej do oglądania :)Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 76 gości oraz 0 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 76 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa