Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Lowridery w Los Santos
napisany: 15.10.2015 · 18:08 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 8
We wtorek zadebiutuje nowy dodatek dla GTA Online o podtytule Lowriders. Dostaniemy nowe wozy, modyfikacje, misje i nie tylko.

Dodatek przyniesie przede wszystkim 6 różnych lowriderów do zamówienia przez stronę internetową Benny'ego. Gość prowadzi też własny warsztat samochodowy w centrum miasta. Nasza nowa bryka może przejść tam pełną metamorfozę zarówno wnętrza jak i na zewnątrz. Komorę silnika ozdobimy nowymi pokrywami, zamontujemy filtry powietrza, wnętrze wyścielimy welurem i skórą w najróżniejsze wzory, wybierzemy kolory i styl zegarów. Nie zabraknie też możliwości zmiany koła kierownicy i dźwigni. Czym byłby lowrider bez porządnej hydrauliki? W swoim nowym nabytku bez problemu zainstalujemy zaawansowany układ, którego nie powstydziłby się nawet Cesar Vialpando. Wisienką na torcie będzie najlepszy zestaw audio ukryty w bagażniku. Usłyszą nas na drugim końcu dzielni ;) Całym tym cyrkiem posterujemy z poziomu menu podręcznego.

GTA Online: Lowriders
Gdy już nacieszymy się swoim nowym wózkiem pora uderzyć na miasto w poszukiwaniu przygód. Wrażeń dostarczą nam nowe tryby adwersarza oraz Lamar, który będzie potrzebował naszej pomocy przy kilku ciekawych robótkach. Przyda się każda para rąk - zarówno kierowcy jak i strzelcy, jako że czasem będzie się robić gorąco.

Skoro już o niebezpieczeństwach miejskiej dżungli mowa, koniecznie trzeba się wyposażyć w najnowszy asortyment dostępny w Ammu-Nation: automatyczny pistolet maszynowy oraz maczetę. Przed akcją warto też sprawdzić nowe ciuchy, fryzury i akcesoria.

Aha, i nie martwcie się brakiem miejsca w garażu - od wtorku dostaniemy możliwość zakupu czwartej posiadłości :) Pierwsze screeny nowej zawartości możecie zobaczyć tutaj.

sdr
napisany 16.10.2015 o godzinie 17:17
zobacz profil autora
Niestety już od Wydarzeń trybu swobodnego stare konsole domyślnie nie dostają nowej zawartości :( Myślę, że gdyby tym razem miało być inaczej Rockstar nie omieszkałby entuzjastycznie tego podkreślić :) No szkoda, że chociaż tych nowych pojazdów nie wrzucą, nawet bez możliwości modyfikacji u Benka skoro kolejny warsztat aż tak obciąża sprzęt.
adin
napisany 16.10.2015 o godzinie 16:48
zobacz profil autora
Zaraz, zaraz. Dlaczego nie pojawiła się informacja o tym, że dlc trafi tylko na "PS4, Xbox One and PC"?

Damn it...
Kalesor
napisany 16.10.2015 o godzinie 14:18
zobacz profil autora
Ja się tylko zastanawiam, jak udało im się spieprzyć coś, co wcześniej działało dobrze. :D

@adin, o, to niegłupi pomysł. W sensie z kasynami. Jak mówiłem, lowridery mnie nie interesują, ale kasyna też chętnie bym zobaczył. Coś trzeba z tą kasą robić. Dopóki nie wypuszczą aktualizacji z posiadłościami, bo i takie plotki krążą.
k5_
napisany 16.10.2015 o godzinie 13:49
zobacz profil autora
No to wtorek na ostro się kręci... tyle rzeczy na raz. Tu GTA Online, tam kolejny epizod do Tales From the Borderlands no i jeszcze po drodze nowy odcinek serialu. :D

Swoją drogą widzę, że problem samochodów respiących się po środku niczego to nie jest tylko u mnie.
adin
napisany 16.10.2015 o godzinie 11:21
zobacz profil autora
W końcu! Czekałem na nie od samego początku.
Teraz tylko dodać kasyno, i GTA V jak dla mnie jest spełnione.
sdr
napisany 16.10.2015 o godzinie 09:08
zobacz profil autora
W Online najbardziej denerwują właśnie takie detale. Czasem można odnieść wrażenie, że działają jak chcą.
icetique
napisany 15.10.2015 o godzinie 22:55
zobacz profil autora
Dzisiaj się pozytywnie zaskoczyłem, bo wszedłem w Online i miałem z powrotem zaznaczone wszystkie misje, które zrobiłem. Musieli to poprawić. Co nie zmienia faktu, że singla mam ***anego a support rockstara odbija piłeczkę.
Kalesor
napisany 15.10.2015 o godzinie 19:34
zobacz profil autora
Lowridery lowriderami, a gra dalej dziurawa. Dzisiaj ze dwa razy pojazd wybrany w poczekalni przed przygotowaniem do napadu czekał na mnie nie pod domem przywódcy, a jakieś trzy przecznice dalej. Wolałbym, żeby to było priorytetem Rockstara.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 69 gości oraz 0 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 69 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa