Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Piątkowa piguła
napisany: 10.04.2015 · 23:45 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
Im bliżej do premiery pecetowego Grand Theft Auto V tym więcej pojawia się różnych bardziej lub mniej ważnych wiadomości. Ponownie zbieramy je dla Was do kupy ;)

Dziś do przekazania mamy trzy, naszym zdaniem dość istotne, ale krótkie informacje.

  • Po pierwsze, i chyba najważniejsze, został doprecyzowany czas premiery gry na świecie. Według informacji podanych na Twitterze przez wsparcie techniczne Rockstar, serwery aktywacyjne będą zezwalały na instalację/odblokowanie GTA V od północy czasu brytyjskiego. W Nowym Jorku będzie wtedy jeszcze poniedziałek 19:00, a u nas wtorek 01:00. Tak więc wszyscy, którzy planowali położyć się spać nieco później, będą musieli zrobić to... jeszcze później :)
  • Jeśli jednak zdecydowaliście się na wersję pudełkową i chcecie móc ją sobie pomacać wcześniej niż zwolennicy dystrybucji cyfrowej, a do tego przewietrzyć się przed pełną emocji nocą, to powinniście skorzystać z nocnej premiery organizowanej w salonach Empika. Tam gra będzie wydawana już minutę po północy. Listę salonów biorących udział w akcji znajdziecie tutaj.
  • Na oficjalnej stronie GTA V w sekcji poświęconej wersji PC pojawił się krótki przewodnik po możliwościach oferowanych przez narzędzia wideo zaszyte w grze. Dla przypomnienia, poza ulepszonym edytorem, który znamy już dobrze z przygód Niko otrzymamy tzw. tryb reżyserski pozwalający na dowolne ustawianie filmowanych scen z wykorzystaniem praktycznie wszystkich dostępnych w grze modeli, nawet zwierząt. Wyobraźcie sobie tylko jak ogromne daje to możliwości!

Tymczasem do premiery zostały 3 dni, 1 godzina i 15 minut :)Piątkowa pigułaWybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 44 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 44 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa