Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Czwartkowa piguła
napisany: 09.04.2015 · 21:32 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
Wczoraj wieczorem i dzisiaj przez cały dzień pojawiło się kilka ciekawych wiadomości, o których nie zdążyliśmy wspomnieć, a które jednak są warte wzmianki.

  • Wczoraj pisaliśmy o dziennikarzach branżowych, którzy już zdążyli nieco ograć pecetowe wydanie GTA V i zaczynają dzielić się z nami swoimi wrażeniami. Przy okazji pojawiło się też sporo nowych screenów. Zobaczcie je tutaj.
  • Dobre wieści dla osób, które lubią mieć fizyczną kopię gry, a jednocześnie martwią się, że płyta w napędzie całkiem już zajedzie im czytnik. Na stronach wsparcia Rockstar potwierdzono, że w pudełku poza krążkami znajdziemy też kod aktywacyjny, który pozwoli nam na pobranie GTA V w wersji cyfrowej prosto z serwerów Rockstar.
  • GTA V na PC zajmuje aż 7 płyt DVD.
  • Dość już się naczekaliśmy i Rockstar obiecuje, że to koniec. W rozmowie z GameSpotem John Macpherson z Rockstar Toronto zapewnił, że aktualizacje i dodatki do gry w wydaniu na komputery będzie docierało w tym samym czasie co na konsole. Oczywiście mogą zdarzać się poślizgi, ale będziemy je liczyć w dniach, a nie miesiącach.

Na marginesie: pamiętacie jeszcze jak w ubiegłym miesiącu pisaliśmy o planach BBC dotyczących zrealizowania filmu o historii GTA i Rockstar Games? Wygląda na to, że Harry Potter Daniel Radcliffe przymierza się do zagrania roli... Sama Housera. Co więcej, dowiadujemy się, że film na opowiadać historię walki szefa Rockstar z Jackiem Thompsonem. Póki co nie wybrano jeszcze aktora do tej roli.Czwartkowa pigułaWybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 48 gości oraz 0 z 6464 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 48 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: zbychu997
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa