Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Force Of Engines
napisany: 19.03.2013 · 13:45 · dodał: chaos
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 3
Dobry wieczór. Opowiem wam krótką bajkę o Ani, a brzmi ona mniej więcej tak: ani nie ma zapowiadanej wiosny, ani nie ma zapowiadanego GTA V, ani tym bardziej żadnego nowego obrazka czy filmiku. I ani żadne gorzkie żale, płacze i paciorki tego nie naprawią, bowiem ani wiosny, ani piątki nawet nie widać na horyzoncie. Ani nawet ta bajka nie posiada jakiegoś sensownego morału. Kur... tyna mać!

A miało być tak pięknie, piątka na wiosnę, trójka protagonistów, szybkie samochody, kupa zdobytych pieniędzy, amerykański sen na zachodnim wybrzeżu, wywiady, autografy... To wszystko rozpłynęło się razem z naszym bajkowym klimatem i pozostała tylko pustka, cisza i sypiący śnieg za oknem.

Z pewnością na brak zajęć nie może narzekać użytkownik o ksywce Ketoth. Facet z zamiłowania jest filmmakerem i od dwóch lat pokazuje wszystkim, że stara, oklepana i niekiedy nudna gra jaką jest Grand Theft Auto IV przestała być tylko grą. Wiem co myślicie, ale uprzedzam wasze pytania - nie są to filmy pokroju redakcyjnych wypocin z relacji multiplayer, lub nudnego jak diabli mojego poważniejszego filmu zrobionego w grze. Jego produkcje to kawał świetnej, ambitnej roboty, przemyślany scenariusz i nienaganne dialogi. Gdyby ktoś przyznawał nagrody za najlepszy film stworzony w grze z pewnością któraś z jego produkcji otrzymała by co najmniej złotą statuetkę. Nie muszę chyba wspominać, że biją na głowę niektóre polskie seriale które są finansowane przez wielkie stacje telewizyjne, czy jeden z tych polskich filmów, który dostał najwięcej nominacji do najgorszego filmu roku 2012... Nie będę wymieniał nazwy, bo jeszcze twórcy mnie zaczną ścigać ;)

Wracając do Ketotha - gościu napisał dzisiaj na naszą redakcyjną skrzynkę, podesłał odnośnik do swojej najnowszej produkcji - Force of 3ngines, która do tej pory liczy 4 odcinki, a w międzyczasie rodzi się piąta część. Dodam jeszcze, że jest to trzeci sezon (!) tego serialu, więc chyba mamy jakieś drobne zaległości... Zapytał także, czy nie moglibyśmy go wesprzeć w tej niezwykle trudnej robocie poprzez opublikowanie wszystkich odcinków w naszym serwisie i informowaniu was na bieżąco o najnowszych odcinkach. Na odpowiedź z naszej strony chyba nie będzie musiał długo czekać.


FORCE OF ENGINES

Sezon 1: odc. 1 · odc. 2 · odc. 3 · odc. 4 · odc. 5 · odc. 6 · odc. 7 · odc. 8 · odc. 9 · odc. 10

Sezon 2: odc. 1 · odc. 2 · odc. 3 · odc. 4 · odc. 5 · odc. 6 · odc. 7

Sezon 3: odc. 1 · odc. 2 · odc. 3 · odc. 4

A jeśli komuś będzie mało, zawsze może zajrzeć na jego kanał, gdzie znajdzie kilka innych, równie ciekawych produkcji. Pragnę jeszcze zaznaczyć, że za produkcją stoi kilkanaście innych osób, które przy tworzeniu każdego odcinka włożyły nie tylko swój głos, ale też kawał serca i poświęcenia. Respekt.

P.S. Oczywiście redakcyjne wypociny dalej pozostają pozycją obowiązkową. ;) Zachęcamy również innych filmmakerów do chwalenia się swoimi produkcjami.

chaos
napisany 21.03.2013 o godzinie 20:52
zobacz profil autora
Ktoś kiedyś powiedział że jestem wiecznie pijany, mimo że rzadko kiedy piję. Tak więc chodzę nawalony za friko. Dzięki za uwagi :)
sdr
napisany 21.03.2013 o godzinie 19:21
zobacz profil autora
Dzięki za uwagi :) Niestety nie jesteśmy w stanie przekopać całej sieci. Zachęcamy do zgłaszania ciekawych rzeczy znalezionych przez naszych Użytkowników
(link »)
inca
napisany 21.03.2013 o godzinie 16:49
zobacz profil autora
Chyba ktoś pijany dzisiaj do redakcji przyszedł. Rozumiem, że każdy lubi czasem lać wodę, po pierwszym sezonie zaczęła się niezła komedia, a nie przemyślany scenariusz, i nie ambitna robota, a kolejny film o samochodach. Ograniczyliście się do GTA4, a nie zauważyliście nowych machinim z gta san andreas jak kolejny film z serii "Wacław Ranger" albo nową produkcję twórcy HOLC'a. Shame on you


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 39 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 39 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa