Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


GTA III ma 10 lat!
napisany: 22.10.2011 · 21:02 · dodał: sdr
kategoria: GTA III · komentarzy: 8
Dokładnie dekadę temu na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych trafiła trzecia część serii Grand Theft Auto. Zainteresowanie grą było przeciętne, ale dzisiaj chyba spokojnie już możemy powiedzieć, że właśnie wówczas - 22 października 2001 roku narodziła się nowa legenda pośród gier wideo.

Grand Theft Auto III było pierwszą częścią serii oferującą grafikę trójwymiarową. Również przez to ściągnęło na siebie większą uwagę "obrońców moralności" atakujących grę za nazbyt realne ukazywanie przemocy. Ale gracze wiedzieli swoje. Niesamowity, mroczny klimat, niebanalna fabuła i otwarte, tętniące życiem Liberty City, w którym można było zrobić praktycznie wszystko - to i jeszcze więcej przemawiało na korzyść nowego dziecka Rockstar Games i DMA Design. Nie mogło skończyć się inaczej - zachwyt fanów na całym świecie, góra branżowych nagród, średnia z recenzji na poziomie 97% i kilkanaście milionów sprzedanych egzemplarzy mówią same za siebie.

Myślę, że na miejscu będzie jeśli umieszczę tutaj klip Jordana Lilesa z PlanetGTA, który dobrze pokazuje ile Grand Theft Auto III znaczy dla nas wszystkich. Wszystkiego najlepszego GTA III! :)

Liberty City Tribute

Dziś i jutro (niedziela) czekamy na Wasze wspomnienia związane z GTA III. Najfajniejsze komentarze zostaną nagrodzone.

Pepe
napisany 23.10.2011 o godzinie 20:39
zobacz profil autora
Co prawda GTA3 nie było pierwszym moim GTA, ale drugim, to jednak ta gra mnie wciągnęła trochę na dłużej, niż jedynka. Przyznam się, że z początku wolałem grać na nim przy widoku z lotu ptaka, ale później się przyzwyczaiłem. Trochę szkoda mi było, że w tej wersji nie można było sterować metrem, tak jak w jedynce, a jedynie czekać aż dojedzie się do następnej stacji.
k11h
napisany 23.10.2011 o godzinie 20:26
zobacz profil autora
No, wspomnienia są, pamiętam, jak pierwszy raz grałem, ten most, te pomarańczowe ciuchy, samochód marki Kuruma (strasznie mi się to wtedy kojarzyło, miałem 11 lat) i godziny spędzone przy jeżdżeniu po starym LC, wprawdzie nigdy nie skończyłem fabuły, zaciąłem się na pierwszej misji na drugej wyspie, i już nigdy do niej nie wróciłem.. Mam zamiar to odrobić na jakimś smartfonie :)
Roger
napisany 23.10.2011 o godzinie 09:51
zobacz profil autora
Pierwsza gra, w jaką zagrałem na swoim pierwszym domowym komputerze. t obyło coś. Pamiętam, jak rok przed zakupem kompa już szukałem od kogo mógłbym wziąc gjetea. Jako 12 latek byłem niesamowicie zachwycony realizmem, krwią i tymi samochodami w grze. Na początku tylko jeździłem furami olewając wątek fabularny, bowiem najbardziej mnie jarały rozróby i jazda samochodem. To było coś, wiele wieczorów spędziłem w to grając.
chaos
napisany 23.10.2011 o godzinie 09:45
zobacz profil autora
Pamiętam jak skopałem komputer i obtrzaskałem monitor klawiaturą bo GTA3 nie chciało się uruchomić w moim domowym zaciszu. Musiałem dymać do kawiarenki internetowej i bulić 3 złote za godzinę by móc sobie pograć. Niestety, co zapisywałem grę i wracałem na drugi dzień, sejwa już nie było. Wątek fabularny skubnąłem dopiero w 2003 roku, po upgradzie komputera. Wtedy też odkryłem na nowo gta.pl i niezliczoną ilość modyfikacji, które mogłem zainstalować. Mimo upływu tych 10 lat, gra wciąga jak wszystkie turbosprężarki Bugatti Veyrona - nie sposób się od niej oderwać, pomimo niezbyt ładnej grafiki, znanego scenariusza i innych ukrytych wad. Kończę te moje smuty i idę sobie odpalić trójkę, bo ciągle o tym gadacie, zmieniacie tło strony, że aż mi ślinka cieknie na samą myśl.
Don_Wasyl
napisany 23.10.2011 o godzinie 03:04
zobacz profil autora
ile ja godzin spędziłem grając w GTA III :)
Na początku jeździłem tylko samochodem po Portland, bo nie chciałem zabijać ludzi :D
Pewnie nie naliczyłbym ile razy przeszedłem wątek fabułę w tej grze :) Tego rekordy nigdy nie pobiję :)
Ech, to były piękne czasy, także tu na scenie, aż się łezka w oku kręci
fan_GTA
napisany 23.10.2011 o godzinie 00:45
zobacz profil autora
GTA3 bylo moim pierwszym GTA, ktore odpalilem na nowym komputerze. Gra mnie zachwycila tym, ze oferowala graczowi nieograniczone mozliwosci, trojwymiar. Pamietam jak szukalem gdzie robi sie save'a.
Patryk
napisany 22.10.2011 o godzinie 22:26
zobacz profil autora
Pamiętam jakby to było wczoraj kiedy pierwsze co zrobiłem to wziąłem baseballa, spałowałem babcię i zabrałem jej pieniądze. Od tamtej pory nie byłem już taki sam. Zostało mi tak do dziś.
sdr
napisany 22.10.2011 o godzinie 21:11
zobacz profil autora
Ehh, łezka się w oku kręci. To już 10 lat. GTA3 było moim pierwszym GTA. Pamiętam jak dziś, kiedy pierwszy raz zagrałem, wiedziałem, że to TA GRA. Dziękuję Rockstar :*


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 51 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 51 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa