Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Zapytane und odpowiedziane
napisany: 05.10.2011 · 23:40 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
W najnowszej serii Pytań i Odpowiedzi na Newswire Rockstar zaspokaja ciekawość graczy w związku ze różnymi swoimi grami i nie tylko. Znowu dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy, również o GTA.

1. Rockstar zauważa i docenia pracę osób tworzących mody do GTA IV, takie jak np. iCEnhancer. Pogłoski o tym, że wydawane aktualizacje do gry mają blokować możliwość instalowania modów są nieprawdziwe. Niektóre poprawki w grze wymagają po prostu zmian w silniku gry. Ewentualne niekompatybilności modów są tylko efektem ubocznym.

2. Wyjaśniła się sprawa znaków towarowych Rockstar Films zarejestrowanych przez Take-Two. Znaki te zostały zarejestrowane już lata temu i w sumie nic się wokół nich nie dzieje. Rockstar nie planuje również niczego w związku z nimi w najbliższym czasie.

3. Claude Speed z GTA 2 i Claude z GTA III to najwyraźniej ta sama osoba. A jeśli nie to wygląda na to, że po prostu mamy na świecie sporo złych i małomównych złodziei samochodów o imieniu Claude ;)

4. Rockstar przesyła pozdrowienia wszystkim fanom serii Grand Theft Auto pytającym ciągle kiedy ukaże się nowa część. Odpowiedź brzmi: jeszcze nie teraz. Póki co Rockstar skupia się na innych grach, których premiera została zaplanowana w najbliższym czasie. Kiedy tylko będzie coś do powiedzenia w temacie GTA odpowiednia wiadomość pojawi się w odpowiednim miejscu.

· Więcej pytań i odpowiedzi jak zwykle na Rockstar98Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 38 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 38 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa