Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


GTA w przeglądarce od Playboya
napisany: 27.08.2010 · 16:37 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 3
Ciekawe czy czytając tytuł tej wiadomości bardziej zainteresowało Was przeglądarkowe GTA czy nawiązanie do Playboya :) Ale mniejsza z tym.

Imperium dziadka Hefnera nie radzi sobie ostatnio najlepiej, szczególnie pod względami finansowymi. Dlatego też konieczne jest poszukiwanie alternatywnych źródeł przychodu. Nie ma co ukrywać, że sporo kasy generują modne ostatnio (aczkolwiek już nie będące nowym pomysłem) gry w przeglądarkach. Playboy chce uszczknąć nieco z tego tortu dlatego zawarł stosowną umowę z firmą BigPoint specjalizującą się w produkcji podobnych aplikacji. BigPoint ma stworzyć grę, która dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnej witryny chyba najbardziej znanego tytułu prasowego dla mężczyzn na świecie.

Produkcja z gatunku MMO będzie nosiła tytuł "Poisonville" i ma łączyć w sobie zalety serii GTA z wydanym niedawno APB: All Points Bulletin (swoją drogą niewypałem roku). Zadaniem gracza będzie m.in. wykonywanie przeróżnych misji o przestępczym charakterze, pojedynkowanie się z innymi graczami, ściganie się sportowymi wozami i wiele innych. Wszystko, aby zdobyć najwięcej szacunku i zarządzić ulicami miasta. Nie zabraknie oczywiście pięknych kobiet. Niewątpliwie do ciekawostek można zaliczyć fakt, że gra będzie w pełni trójwymiarowa. Jak taki miks będzie się prezentował możecie sprawdzić oglądając zwiastun Poisonville lub uczestnicząc w beta-testach na stronie gry.

sdr
napisany 28.08.2010 o godzinie 17:09
zobacz profil autora
Ja wczoraj wieczorem odpaliłem u siebie "demo" i też muszę przyznać, że mi nie podeszło. Myślę, że nie w tę stronę powinny iść gry w przeglądarkach (mam na myśli głównie 3D). Denerwowały mnie też te przerywniki komiksowe, które miały chyba dopowiadać to czego twórcy nie umieli zaimplementować w grze ;P

@Pips: nie piszemy o wielu klonach, bo niewiele z nich pokazuje się w okresie posuchy w świecie GTA ;>
Whis
napisany 28.08.2010 o godzinie 01:09
zobacz profil autora
Dla mnie nie wiele ma to wspolnego z gta, wiele jest klonow gta o ktorych sie tu nie pisze, ba, o zadnym jakos nie pamietam newsa. A gra mi sie nie podoba po trailerze.
k11h
napisany 27.08.2010 o godzinie 18:38
zobacz profil autora
Ja będę tam policjantem :)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 42 gości oraz 1 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · k5_
Razem: 43 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa