Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Przeżyjmy to jeszcze raz...
napisany: 02.01.2008 · 16:33 · dodał: chaos
kategoria: GTA IV · komentarzy: 1
Postanowiłem dłużej nie czekać na noworoczne orędzie Marcina i wyskrobałem poniżej pięknego newsa. Chociaż pewnie znajdzie się typ, który weźmie słownik do ręki i zacznie sprawdzać, czy te krótkie akapity są wolne od jakichkolwiek błędów. Ale mam to gdzieś.

Pamiętacie Brothę i jego radosną twórczość związaną z trailerami GTAIV? Jeżeli nie, to przypomnę. Jest to gościu, który zasłynął na scenie GTA dzięki pomysłowi przeniesienia nowych filmów Rockstar Games do San Andreas. I wyszło mu całkiem nieźle. Wczoraj mieliśmy okazję zaobserwować premierę jego kolejnej produkcji zatytułowanej "Move up, ladies". Jest to nic innego jak remake trzeciego trailera Grand Theft Auto IV. Trwa prawie trzy minuty, a obejrzeć go można klikając tutaj.

Jeżeli zaś uwielbiasz nietypowe gadżety, bądź jesteś niesamowicie bogatym człowiekiem mieszkającym w Stanach, to ta oferta jest dla ciebie. Pewien użytkownik serwisu eBay z New Jersey postanowił wystawić na aukcję Grand Theft Auto III z autografem najsłynniejszego obrońcy praw dziecka i najbardziej hardego rycerza walczącego z przemocą w grach komputerowych - Jacka Thompsona. Co ciekawe owy sprzedawca wyraźnie napisał, że gry sprzedawać nie chce i umieścił aukcję tylko dla zabawy. Jeżeli jednak jesteś w stanie wyłożyć 4000 dolarów, to chętnie się tobą zajmie i nabędziesz ten unikalny, a nawet chyba jedyny na świecie produkt. Pieniądze z akcji zostaną wtedy przeznaczone na cel charytatywny.

· Link do aukcji

Patryk
napisany 02.01.2008 o godzinie 16:50
zobacz profil autora
/me łapie za słownik... TenTyp...


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 63 gości oraz 1 z 6538 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Toni
Razem: 64 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: DejvideQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa