Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Zestresował się chłop
napisany: 13.04.2022 · 12:17 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 0
Shawn Fonteno, czyli aktor wcielający się w postać Franklina w GTA V, w swojej niedawno wydanej biografii odsłonił nieco kulisy swojej pracy nad grą. W książce Game Changer pojawia się wiele anegdot, a jedną z nich przytacza dzisiaj Comicbook.

Shawn Fonteno
Okazuje się, że rozmach towarzyszący produkcji Grand Theft Auto V tak przytłoczył niezbyt doświadczonego wtedy Solo, że mało brakowało, a Shawn mógłby zrezygnować z udziału w projekcie życia. Tak opisano całe zdarzenie:

Pierwszego dnia, Fonteno przyszedł do nowojorskiego studia Rockstar myśląc, że nie czeka go nic poza pracą głosem, ale okazało się, że będzie też odgrywał sceny. Został szybko poproszony o przebranie się w ciasny strój do motion capture i wyjście na plan, ale przez ten strój zaczęło do niego docierać w co wdepnął i pojawiły się wątpliwości. Wybiegł z powrotem do przebieralni i już był gotów zrezygnować. Wtedy przyszedł reżyser GTA V, aby go uspokoić. Ostatecznie Fonteno dał się przekonać, ale reżyser musiał nakazać wszystkim obecnym na planie założenie strojów do motion capture, by aktor poczuł się spokojniej.

Takie buty.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 65 gości oraz 0 z 6599 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 65 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: komilolek4
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa