Gość

Rejestruj

 

 


GTA V · PC
~104zł
GTANF
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

GTA V trafi na nową generację
napisany: 11.06.2020 · 23:35 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 10
Grand Theft Auto V zostanie w przyszłym roku wydane na nowej konsoli PlayStation 5. Zostało to ogłoszone w czasie dzisiejszej prezentacji Sony The Future of Gaming.


Podejrzewaliśmy, że Rockstar może dzisiaj coś ogłosić i wszyscy wiedzieliśmy, że wydanie GTA V na kolejnej platformie wchodzi w grę, ale chyba każdy po cichu liczył, że to jednak będzie coś... innego.

Tak czy inaczej GTA V na PS5 stało się faktem. Premiera będzie miała miejsce w przyszłym roku i tym samym przygody Michaela, Franklina oraz Trevora zostaną pierwszym tytułem serii wydanym na trzech kolejnych generacjach PlayStation.

Warto też zauważyć, że gra ma zostać w wersji na PS5 nie tylko ulepszona - zapewne graficznie - ale też rozszerzona. Niestety nie ujawniono w jaki sposób. Co natomiast wiadomo to to, że do czasu premiery nowego wydania posiadacze Grand Theft Auto V na PS4 będą co miesiąc dostawać dodatkowy milion GTA$ do wykorzystania w GTA Online.

Czekamy na więcej szczegółów.

Aktualizacja 23:59No i są szczegóły. Okazuje się, że odsmażone odświeżone Grand Theft Auto V trafi nie tylko na PlayStation 5 ale również na Xboksa Series X. Premiera będzie miała miejsce w drugiej połowie przyszłego roku.

Gra otrzyma szereg usprawnień technicznych, wizualnych i wydajnościowych, aby w pełni wykorzystać potencjał nowych platform.

Kontynuowany będzie rozwój GTA Online, które otrzyma nową ekskluzywną zawartość w wersji na nowe konsole oraz komputery PC. W drugiej połowie 2021 wydana zostanie również nowa samodzielna wersja GTA Online, która w pierwszych trzech miesiącach będzie dla posiadaczy PS5 dostępna na wyłączność za darmo.

Tytuł newsa został zaktualizowany, aby uwzględnić nowe informacje przekazane przez Rockstar Games.

sdr
napisany 18.06.2020 o godzinie 01:06
zobacz profil autora
No, na razie tak to wygląda. A szkoda, bo aktualnie RDO jakoś bardziej mi leży :/
chaos
napisany 16.06.2020 o godzinie 16:22
zobacz profil autora
(link »)
Hahahahahaha
k11h
napisany 12.06.2020 o godzinie 14:58
zobacz profil autora
@sdr, nic tu nie pasuje, ściemniają bo sami nie wiedzą... a jak przeczytałem, że to dopiero w przyszłym roku wychodzi, to się zaśmiałem :o jakiś potfur z VR z tego wyjdzie
sdr
napisany 12.06.2020 o godzinie 12:14
zobacz profil autora
A, i jeszcze jedna istotna kwestia. Wygląda na to, że nie mamy co liczyć na zapowiedź VI w najbliższych dwóch latach. No chyba, że tylko chcą uśpić naszą czujność, ale o elemencie zaskoczenia już pisałem niżej.
sdr
napisany 12.06.2020 o godzinie 12:04
zobacz profil autora
Po tym wczorajszym ogłoszeniu zakwitło mi w głowie kilka teorii/pytań, którymi chciałbym się tutaj podzielić.

- O co może chodzić z tym samodzielnym GTAO? Rozumiem, że to będzie V okrojona z singla, może z jakimś pakietem startowym a la "Zestaw początkującego kryminalisty". Podejrzewam, że R* chce utrzymać ciągłość GTAO bez resetowania postępów graczy. Z czasem multi w V zostanie wyłączone, a samodzielne GTAO dostanie po premierze VI (wykastrowanej z multi) rozszerzenie mapy o nowe tereny.

- Jeśli nie będzie resetu GTAO, obawiam się, że nigdy nie pozbędziemy się bolączek tego trybu, przede wszystkim cheatów i długich czasów ładowania. Te trudno będzie wyeliminować bez gruntownej przebudowy podstaw gry.

- Co oznacza rozszerzenie V na nowych konsolach? Chciałbym żeby to było to obiecane przed laty singlowe DLC, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Rockstar ma od dłuższego czasu problem z pozytywnym zaskakiwaniem fanów. T2 jak mantrę powtarza, że kluczem do sukcesu jest dla nich przekraczanie oczekiwań graczy, ale Rockstarowi ostatnio jakoś to nie wychodzi. Serii potrzeba świeżości w mechanice i nowej mapy, a tymczasem dostajemy kolejne aktualizacje naciągane na stary silnik.
Marcin
napisany 12.06.2020 o godzinie 10:23
zobacz profil autora
Rockstar jest żenujące, niestety.
chaos
napisany 12.06.2020 o godzinie 08:15
zobacz profil autora
Poszli drogą EA i Bethesdy, czyli po najmniejszej linii oporu. Lepiej wydać kolejny raz to samo, napisać że za darmo a ludzie to wezmą. Po co wydawać 300 milionów dolarów na produkcję gry przez kilka lat, jeżeli w kwartał można tyle zarobić trzepiąc kasę ze starego kapcia. Ciekawe ile będzie kosztowała podstawowa wersja gry. Podejrzewam również że nowe stare GTA będzie sprzedawane w pakiecie z konsolą w promocyjnej cenie.

Mam nadzieję że GTAVI będzie czymś więcej niż paczką pojazdów i koszulek do Online.
k5_
napisany 12.06.2020 o godzinie 07:41
zobacz profil autora
To co? Skoro uśmiercili tryb multiplayer w GTA IV to może dodadzą Liberty City w GTAO :P
k11h
napisany 12.06.2020 o godzinie 05:44
zobacz profil autora
@sdr, racja, ewidentnie coś się dzieje tam w r*..
sdr
napisany 12.06.2020 o godzinie 00:07
zobacz profil autora
Nowa, samodzielna wersja GTAO. Coś mi tu śmierdzi. Szczególnie w połączeniu z odejściem Dana Housera.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 32 gości oraz 0 z 6493 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 32 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: mister420
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa