Serwisy mobilne


GTAthegame
autor: sdr · data: 14.11.2004
7 marca 2011 uruchomiliśmy dla wszystkich fanów GTA mobilną wersję naszego serwisu. Dostępny jest on dla wszystkich osób korzystających z nowych modeli telefonów i smartfonów wyposażonych w przeglądarki obsługujące XHTML, HTML oraz CSS.

Serwis został zoptymalizowany pod kątem wyświetlaczy dotykowych dlatego najwygodniej przegląda się go na telefonach wyposażonych w taki właśnie interfejs - głównie smartfony pracujące pod kontrolą systemów iOS, Android, Windows Phone 7, badaOS, Symbian. Strona poprawnie jest jednak również wyświetlana w przeglądarce Opera Mini 5.

Wchodząc na stronę http://m.gtathegame.net można m.in.:

- przeczytać najnowsze wiadomości,
- przejrzeć ostatnie tematy na forum,
- zobaczyć co słychać na blogach i w shoutboksie,
- sprawdzić nowe wiadomości w skrzynce PW.

Ponadto zalogowani Użytkownicy mogą:

- komentować wiadomości i posty na blogach,
- odpowiadać w tematach na forum,
- pisać nowe posty na swoich blogach,
- postować w shoutboksie,
- wysyłać i odpowiadać na wiadomości w skrzynce PW.

Całość udostępniamy Wam za darmo. Należy jednak pamiętać, że operator może naliczać opłaty za transfer. Nie mniej serwis jest "lekki", więc i opłaty te nie powinny być zbyt duże.

Wersja dla starszych telefonów

Od 14 listopada 2004 nasza strona posiada własny serwis w sieci WAP. Jest on dostępny dla każdego posiadacza telefonu komórkowego obsługującego technologię WAP. My za korzystanie z serwisu nie pobieramy żadnych opłat. Płacisz jedynie operatorowi Twojej sieci za połączenie ze stroną.

Aby połączyć się z serwisem wystarczy wpisać do przeglądarki WAP w Twoim telefonie adres http://wap.gtathegame.net. Po otwarciu w dziale NEWS znajdziesz zawsze najświeższe informacje dotyczące GTA, zaś w dziale PLIKI przygotowaliśmy dla Ciebie porcję gadżetów takich jak dzwonki, tapety, logosy. Więcej informacji TUTAJ.

W lipcu 2006 roku wraz ze startem systemu blogowego, udostepniona została kolejna strefa - USERS AREA. Dzięki niej, możliwe stało się publikowanie postów na swoich blogach prosto z telefonu komórkowego oraz korespondencja z innymi Użytkownikami serwisu poprzez skrzynkę PW. Aby zalogować się w serwisie WAP, należy użyć tego samego loginu i hasła co do logowania na stronie WWW.
Materiał pochodzi ze strony https://www.gtathegame.net
Oryginał znajdziesz pod adresem https://www.gtathegame.net/?dz=3