Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz
Zmiana PSNID bezpieczna dla GTA V
napisany: 12.04.2019 · 11:04 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
Ci z was, którzy grają na konsolach Sony pewnie już słyszeli o nowej, przełomowej funkcji wprowadzonej wczoraj przez firmę. Tak, można już zmienić swój identyfikator PSNID :p

PlayStation
Po latach doczekaliśmy się możliwości zmiany swojego nicku w usługach PlayStation. Producent od kilku miesięcy testował nową opcję i wczoraj wreszcie udostępnił ją wszystkim chętnym. Zanim jednak przystąpicie do wyboru nowego identyfikatora musicie wiedzieć, że zmiana może mieć wpływ na starsze gry z waszej biblioteki.

Przede wszystkim problemów trzeba się spodziewać w przypadku tytułów z PS3, PS Vita i starszych. Możecie utracić postępy w grze, zakupioną zawartość i/lub napotkać inne kłopoty, które niekoniecznie uda się rozwiązać wracając do starego PSNID. Sony przetestowało tylko gry z PS4, a i tak jedynie te wydane w ciągu ostatniego roku (np. RDR2) bezproblemowo obsługują mechanizm zmiany. W związku z tym możecie się zastanawiać co w takim razie z GTA V?

Na szczęście w notatce na stronie wsparcia technicznego Rockstar zapewnia, że ostatnia część serii nie sprawia większych problemów. W GTA Online po zmianie identyfikatora PSN nasi znajomi i członkowie ekip mogą przez jakiś czas widzieć stary PSNID. Zostanie on zaktualizowany po uruchomieniu i zalogowaniu do gry. Nie musicie więc obawiać się utraty postępów w grze.

Testy zgodności ze zmienionym PSNID przeszło również GTA San Andreas w wersji na PS4.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 82 gości oraz 1 z 6425 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · k5_
Razem: 83 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: patrykpat1
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa