Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF
Rzeź w silosie
napisany: 23.05.2019 · 18:34 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Dzisiaj w GTA Online startuje nowa seria gier. W dziewięciu dobrze już znanych trybach adwersarza zmierzymy się tym razem na terenie bazy rakietowej zaszytej we wnętrzu góry Chiliad.

GTA Online: seria w bazie rakietowej
Grając w trybach nowej serii w tym tygodniu zarobimy oczywiście podwójną kasę i punkty doświadczenia, ale to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez Rockstar na następne siedem dni:

 • 3x RP za wyzwania na strzelnicy.
 • 2x GTA$ i RP za grę w trybach Serii w bazie rakietowej.
 • 2x GTA$ i RP za grę w trybach Kolos i Polowanie na Rhino.
 • 2x GTA$ i RP za przemytnicze misje sprzedaży z hangarów.
 • 40% zniżki na hangary, bunkry i ich odnowy.
 • 40% zniżki na Terrorbyte'a i jego ulepszenia.
 • 40% zniżki na mobilne centrum operacyjne oraz jego odnowy i ulepszenia.
 • 35% zniżki na statki powietrzne z Przemytu.
 • 35% zniżki na Revoltera, Menacera, Scramjeta, Thrustera, łazik Dune BF, Insurgenta, wóz półgąsienicowy, bojową Tampę, Rhino i Barrage'a.
 • 25% zniżki na ładunki specjalne.
 • Wyścigi premium: Podróż w interesach dla supersamochodów (dzisiaj), Marny koniec dla motocykli (24-27.05), Odlot dla supersamochodów (28-29.05).
 • Próba czasowa: LSIA.
 • Darmowe koszulki za logowanie: Coil USA oraz Dixon "Wilderness" (od jutra).

Ponadto w tym tygodniu każdy gracz posiadający biuro otrzyma bezpłatny pakiet stymulacyjny w wysokości 250 tys. GTA$. W Los Santos pieniądze faktycznie leżą na ulicy ;)
Moda na moda #17
napisany: 20.05.2019 · 18:13 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
Dzisiejszy przegląd rozpoczynamy nie tyle od klasycznej modyfikacji co od narzędzia służącego poprawie strony wizualnej gier. ReShade już wkrótce umożliwi skorzystanie z ray tracingu m.in. w GTA V.


Najnowsza wersja zadziała ze wszystkimi grami korzystającymi z DirectX od wersji 9 do 11 i będzie wykorzystywać path tracing, czyli metodę dającą lepsze efekty, ale też bardziej obciążającą sprzęt. Może się to więc niestety przełożyć na obniżoną wydajność. Póki co implementacja jeszcze kuleje, przez co generowane efekty odświeżają się na naszych oczach, ale trzeba przyznać, że całość wygląda obiecująco.

Nowy ReShade znajduje się obecnie w stadium alfa i dostępny jest tylko dla osób wspierających autora za pośrednictwem platformy Patreon.

LS Designer Penthouse (v1.0)

Interesy interesami, ale kiedyś trzeba wrócić do domu. A żeby wracało się z przyjemnością, dom musi być fajny. Na szczęście w sieci nie brakuje takich fajnych domów dla GTA V. Jednym z nich z pewnością jest udostępniony w tym miesiącu LS Designer Penthouse od BigShaqNOKetchup. Ten luksusowy, dwupoziomowy apartament został umiejscowiony w ścisłym centrum miasta i poza przestronną kuchnią, salonem, sypialnią i łazienką, oferuje takie udogodnienia jak: basen, taras z widokiem na Los Santos, ogródek z grillem, miniaturowe boisko do koszykówki i oczywiście lądowisko dla helikoptera.

LS Designer Penthouse
Albany White Liner (v1.0)

Gdybyście jednak szukali czegoś skromniejszego, zawsze możecie zainteresować się przyczepą kempingową Albany White Liner. Jest to model, który mogliśmy spotkać wcześniej w grze jedynie w formie statycznego "rekwizytu". Przyczepa przypominająca kultowego Airstreama stoi zaparkowana na terenie wytwórni filmów w Vinewood. Teraz możemy zespawnować ją w dowolnym miejscu, podczepić do samochodu i wyruszyć w podróż życia. Choćby tylko na drugi koniec stanu.

2000 Kenworth W900 Heavy Duty Wrecker (v1.0)

Pamiętacie Tonyę i jej chłopaka JB, którym jako Franklin pomagaliśmy w trybie fabularnym GTA V? Podstawą tych misji była zabawa z holownikiem, ale pojazd którym się poruszaliśmy nie należał do szczególnie przyjemnych w prowadzeniu. Taki toporny rzęch. Robotę za JB z pewnością znacznie przyjemniej wykonywałoby się taką maszyną jak Kenworth W900 od bagged. Stworzona od podstaw ciężarówka prezentuje się fantastycznie. Posiada oczywiście działające ramię wysięgnika, dobrze odwzorowany kokpit, zegary, uchylną pokrywę silnika oraz światła ostrzegawcze. Do holownika spokojnie można podłączyć dowolną ciężarówkę, także z naczepą i zrobić rundkę ulicami miasta. Autor do modelu dołączył również szablon, dzięki któremu możemy łatwo wykonać własne malowanie.

2000 Kenworth W900 Heavy Duty Wrecker
Street Phone Missions (v1.2)

Brakuje wam misji z wcześniejszych części serii uruchamianych przy budkach telefonicznych? I na to jest lekarstwo. Modyfikacja Street Phone Missions to skrypt oferujący kilka zadań zlecanych właśnie za pośrednictwem rozsianych po mieście publicznych aparatów. Są to proste misje polegające na walce z przeciwnikami, pościgach, przewożeniu przesyłek z punktu A do punktu B, itp. Ot, typowe GTA, ale... chyba o to właśnie chodzi? :)

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.
Z kamerą wśród twórców GTA
napisany: 17.05.2019 · 11:21 · dodał: sdr
kategoria: Classic GTA · komentarzy: 0 · zamknięty
BBC prowadzi na Twitterze osobny profil, na którym publikowane są materiały archiwalne stacji i związane z nimi wspomnienia. Dokładnie 23 lata (i jeden dzień) temu reporter Rory Cellan-Jones odwiedził w Dundee ekipę DMA Design.

BBC Archive
W trwającym niespełna sześć minut reportażu widzimy pracowników studia na swoich stanowiskach, pochłoniętych pracą nad kolejną grą - Grand Theft Auto. Kamera zagląda kolejno do różnych działów, gdzie Rory rozmawia m.in. z projektantami, dźwiękowcami i testerami. Mamy okazję spojrzeć na mapę świata i samą grę w zaawansowanym stadium produkcji, choć wciąż jeszcze nieco różną od tego co ostatecznie trafiło na rynek. W pewnym momencie widzimy też pomieszczenie, w którym trwa sesja... motion capture. GTA III potwierdzone? xD

To był rok 1996, półtora miesiąca przed planowaną premierą GTA. Terminu, jak wiemy, nie udało się dotrzymać ;)
Tydzień importu/eksportu
napisany: 16.05.2019 · 22:47 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 2 · zamknięty
Wystarczy już tej harówki dla Simeona, pora na własny biznes! W tym tygodniu szukamy kluczy do magazynu pojazdów i jedziemy z eksportem.

GTA Online: Import/Eksport
 • 25% więcej GTA$ za misje sprzedaży Import/Eksport.
 • 2x GTA$ i RP dla ochroniarzy i partnerów w organizacjach.
 • 2x GTA$ i RP za grę w trybie Zamiana miejsc (Remiks).
 • 2x GTA$ i RP za grę w trybie Eskorta.
 • 100% zniżki na usługi Merryweather Security na telefon.
 • 30% zniżki na magazyny pojazdów i ich ulepszenia.
 • 30% zniżki na magazyny ładunków specjalnych i ich ulepszenia.
 • 25% zniżki na zakup zasobów dla wytwórni klubów motocyklowych.
 • 40% zniżki na Luxora Deluxe i Swifta Deluxe.
 • 40% zniżki na jachty i ich remonty.
 • 30% zniżki na wszystkie pojazdy Pegasusa.
 • Wyścigi premium: Kariera koronera dla supersamochodów (tylko dziś), Przecięcie szlaków dla sportowych klasyków (17-20.05), Podróż w interesach dla supersamochodów (21-23.05).
 • Próba czasowa: Droga 68.
 • Darmowa koszulka podróbka Sessanta Nove za logowanie.

Wszystkie premie i zniżki obowiązują do środy, 22 maja.
Chinatown Wars grywalne na iPhonie X
napisany: 14.05.2019 · 14:32 · dodał: sdr
kategoria: Chinatown Wars · komentarzy: 1 · zamknięty
Jedną z zalet gier od Rockstar jest niewątpliwie przyzwoite wsparcie. Starsze tytuły studia regularnie udostępniane są na nowych platformach i aktualizowane. Poprawki otrzymało właśnie GTA: Chinatown Wars w wersji na iOS.

Chinatown Wars grywalne na iPhonie X
Jeśli macie przygody Huanga Lee w swojej bibliotece, a po przesiadce na nowszy sprzęt od Apple doskwierał wam brak możliwości gry, to właśnie przyszedł ratunek. Chinatown Wars jest już grywalne na najnowszych iPhone'ach oraz iPadach. Konkretnie chodzi o modele z rodziny iPhone'a X i iPada Pro. Gra potrafi też już korzystać z dobrodziejstwa trybu pełnoekranowego na tych urządzeniach.

Jeśli macie sprzęt z jabłkiem, a nie graliście jeszcze w GTA: Chinatown Wars, polecamy tę grę waszej uwadze.

Obecnie serwis przegląda 30 gości oraz 0 z 6424 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 30 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sampowicz
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa