Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Psst! Przegląd scenowej twórczości #42
napisany: 20.06.2021 · 14:35 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Przeglądać czy nie przeglądać? Oto jest pytanie! A odpowiedź zaskakująco prosta: przeglądać, bo jest co :)

PabloR - rycina mapy GTA V

San Andreas jak malowanePabloR zamieścił na Twitterze rysowaną wersję mapy San Andreas z GTA V. Pomijając już ogrom pracy włożonej w jej przygotowanie, wrażenie robi poziom szczegółowości. Na mapie Pabla bez problemu odnajdziemy wiele charakterystycznych punktów Los Santos i hrabstwa Blaine. Prawdziwe dzieło sztuki.

pytajnikSCAR777777Schnitz01pytajnikGoRgAnSiEr_228thekillerjaws02

Wokół Góry JozjaszaNieczęsto pojawiają się w naszych przeglądach akcje stworzone przez graczy w kreatorze GTA Online. Kiedy jednak taką akcję publikuje jeden z użytkowników GTAthegame, nie możemy przejść obok tego obojętnie.

Pipsreview - End On The Wall Ride
Jeśli gracie na PS4, koniecznie musicie wypróbować wyścig kaskaderski Whisa. Trasa End On The Wall Ride składa się z 50 punktów kontrolnych i biegnie wzdłuż Lago Zancudo, do Alamo Sea, przez kanion Raton i z powrotem do fortu.

Taka historiaIle czasu potrzeba żeby przedstawić historię serii Grand Theft Auto? Pewnie dużo, ale dwie godziny wystarczą żeby opowiedzieć o tym w miarę rzetelnie. I w takim właśnie średnio skondensowanym formacie możemy posłuchać u Nicka930 o tym jak nasza ulubiona saga ewoluowała na przestrzeni ponad dwóch dekad.


Materiał jak znalazł dla nowicjuszy, ale starzy wyjadacze z pewnością też chętnie przypomną sobie co nieco. W końcu dla wielu z nas to spory kawałek młodości ;)

Przeglądowa playlista
Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.
Koniec GTA Online na 7. generacji!
napisany: 16.06.2021 · 16:09 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 2
Nadejszła ta wiekopomna chwila. Rockstar kończy wsparcie dla GTA Online na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360.

GTA Online
Tryb multiplayer GTA V zostanie wyłączony na tych dwóch platformach 16 grudnia, a więc po ponad ośmiu latach od startu. Wraz z GTA Online użytkownicy X360 i PS3 będą musieli pożegnać się ze śledzeniem statystyk i rankingów gry w Social Clubie. Z kolei już po 15 września nie będzie można kupić kart Shark dla tych wersji.

Rockstar uspokaja jednocześnie, że zmiany dotyczą wyłącznie komponentów sieciowych Grand Theft Auto V. Nasze postępy w trybie fabularnym są bezpieczne.
200% normy
napisany: 10.06.2021 · 19:21 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 2 · zamknięty
Tego jeszcze w GTA Online nie było. W tym tygodniu sprzedaż pojazdów na eksport zapewni wszystkim przedsiębiorczym kryminalistom podwójne przychody!

GTA Online

Premie


 • 3x GTA$ i RP za grę w trybie Ewakuacja.
 • 2x GTA$ i RP za sprzedaż pojazdów eksportowych.
 • 500 tys. GTA$ za kradzież 10 pojazdów eksportowych lub 250 tys. GTA$ za kradzież pięciu.
 • 2x GTA$ i RP za wyzwania VIP-ów i prezesów.
 • 2x GTA$ dla partnerów i ochroniarzy.

Gratisy dla organizacji


 • Darmowy alkohol w kasynie i klubie Music Locker.
 • Darmowe usługi Pegasusa.
 • Darmowa zmiana asystenta.
 • Darmowa zmiana nazwy organizacji.

Zniżki


 • 50% zniżki na biura oraz ich ulepszenia i modyfikacje.
 • 30% zniżki na magazyny.
 • 40% zniżki na Pfistera 811, Stirlinga GT i Seven-70.
 • 35% zniżki na B-11 Strikeforce'a i Volatusa.

Inne


 • Koszulka Vinewood Boulevard Radio za logowanie.
 • Pojazd z podium w kasynie: Överflöd Entity XF.
 • Wyścig premium: Betonowe trzewia dla superów.
 • Próby czasowe: Góra Gordo, Cmentarz (RC).

Wszystkie powyższe atrakcje obowiązują tym razem przez dwa tygodnie, do 23 czerwca.
Moda na moda #42
napisany: 10.06.2021 · 00:28 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2 · zamknięty
Jak kraść to porządnie, szczególnie w grze, w której kradzież pojawia się nawet w tytule. Tymczasem seria GTA nigdy nie doczekała się godnej mechaniki reprezentującej tę czynność.

Moda na moda #42 - Lock picking

Lock picking v1.1Kradzieże pojazdów w Grand Theft Auto nigdy nie nastręczały większych problemów. Czasem trzeba trochę dłużej postukać w przycisk/klawisz odpowiedzialny za przyśpieszenie, czasem włączy się alarm, ale na ogół wystarczy wsiąść i odjechać.

Jeśli jednak nie macie nic przeciwko, a nawet liczycie na jakieś wyzwanie w tym obszarze, powinien się wam spodobać mod Lock picking. Danistheman262 przygotował skrypt, który do otwarcia zamkniętych samochodów wymaga ukończenia minigry. Polega ona na przesuwaniu kolejnych zapadek w zamku i blokowaniu ich na odpowiedniej pozycji. Kiedy wszystkie znajdą się na swoich miejscach, zamek ustępuje. Pomyłka skutkuje cofnięciem do poprzedniej zapadki.

Noveske NSR-9 v1.02Różnych rodzajów broni w GTA V nie brakuje, ale ładnie wykonanych pukawek nigdy za wiele. Prawda? Louetta udostępnił nowy model karabinu Noveske NSR-9 używanego m.in. przez amerykańską jednostkę specjalną DEVGRU. Broń powstała na bazie komponentów od takich producentów jak Noveske, BCM, Magpul, czy Surefire.

Model posiada wysokiej rozdzielczości tekstury, jest kompatybilny z dostępnymi akcesoriami i w pełni animowany. A jeśli kogoś to interesuje, modyfikacja zadziała również z FiveM.

Moda na moda #42 - Noveske NSR-9

Wall Run v1.01 betaSą gry, które obiecują możliwość biegania po ścianach i potem nie dowożą. Są też takie, które niczego nie obiecują, ale dzięki odpowiednim modyfikacjom pozwalają na tego rodzaju cuda. Jeśli chcecie pobiegać sobie po ścianach wieżowców w centrum Los Santos, spróbujcie skryptu Wall Run. To dopiero wersja beta... albo nawet alfa, w każdym razie może być trochę niestabilnie, ale kto powiedział, że takie akrobacje wykonuje się bezproblemowo? ;)

Po instalacji w folderze gry, pionowy bieg aktywujemy podchodząc do ściany i naciskając przycisk/klawisz odpowiedzialny za wejście za osłonę. Póki co brak animacji wchodzenia na ścianę, ale zabawa i tak jest przednia.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.
Plotka: kryptowaluty w GTA VI?
napisany: 05.06.2021 · 01:41 · dodał: sdr
kategoria: Next GTA · komentarzy: 2 · zamknięty
Gry z serii GTA poza swobodą działania w otwartym świecie, zawsze stanowiły też komentarz do czasów, w których toczyła się ich akcja. Nie inaczej pewnie będzie z GTA VI.

Plotka: kryptowaluty w GTA VI?
Tom Henderson znowu atakuje. Kolejny "przeciek" od zaufanego źródła zdradza, że Rockstar dostrzegł fenomen kryptowalut i będą miały one w kolejnej części serii swój co najmniej skromny epizod.

Słyszałem ostatnio, że w GTA 6 w niektórych misjach za ich ukończenie, zamiast gotówki będziemy wynagradzani bitcoinami.

Takie płatności będą pochodziły od wyżej postawionych postaci, które obracają dużymi sumami. Chodzi o szybkie i trudne do wyśledzenia przepływy.

Zaraz potem Tom dodał, że waluta najpewniej będzie nosiła inną nazwę. Ostrzegł też, że choć powyższe nie jest żartem, wiadomość - jak każdą tego rodzaju - należy przyjmować z dozą sceptycyzmu. I na tym może poprzestańmy.
Szybko, coraz szybciej
napisany: 03.06.2021 · 21:33 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 2 · zamknięty
Niezależnie od tego czy kierujecie się w życiu pędem do zysku, czy po prostu lubicie szybką jazdę bez trzymanki, w tym tygodniu znajdziecie w GTA Online coś dla siebie.

GTA Online - wyścigi lądowe

Premie


 • 3x GTA$ i RP w wyścigach lądowych.
 • 2x GTA$ i RP w wojnach handlowych.
 • 2x GTA$ i RP za sprzedaż ładunków specjalnych.
 • Bonżurka w kratę dla graczy powyżej 100. rangi.

Zniżki


 • 100% zniżki na alkohol w barze w kasynie.
 • 60% zniżki na biura.
 • 50% zniżki na magazyny ładunków specjalnych.
 • 40% zniżki na penthouse.
 • 40% zniżki na apartamenty, ich remonty i ulepszenia.
 • 50% zniżki na bluzy z kapturem z Importu/Eksportu.
 • 50% zniżki na ubrania w sklepie w kasynie.
 • 40% zniżki na Tempestę, Reapera, Osirisa i FMJ.
 • 35% zniżki na Ruinera 2000 i opancerzoną Kurumę.

Inne


 • Darmowa piżama i bonżurka w paski za logowanie.
 • Pojazd z podium w kasynie: Överflöd Entity XXR.
 • Wyścig premium: Twardo na ziemi dla motocykli.
 • Próby czasowe: Great Ocean Highway, Cypress Flats (RC).
Co się stało? #41
napisany: 31.05.2021 · 23:03 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0 · zamknięty
U progu czerwca tradycyjnie spoglądamy wstecz i sprawdzamy co działo się w maju. Czas na kolejny przegląd najważniejszych wiadomości miesiąca.

Co się stało?
 • Rockstar powoli przygotowuje nas na letnią aktualizację GTA Online. Już za kilkanaście tygodni udostępniona nam zostanie prawdopodobnie mechanika tworzenia klubów samochodowych.
 • Poznaliśmy datę premiery GTA V na nowych konsolach. Gra trafi na sklepowe półki 11 listopada, a wraz z nią samodzielna wersja GTA Online.
 • W lutym upubliczniony został zdekompilowany kod GTA III i Vice City, co spotkało się z szybką blokadą ze strony Take-Two. Nie wszyscy jednak złożyli broń. Jeden z fanów odwołał się od decyzji GitHuba i hostowane na jego koncie źródła wróciły do sieci.
 • Jeśli ciekawi was jak wyglądało Liberty City z GTA IV na pierwszych szkicach, to teraz możecie się o tym przekonać. Wszystko za sprawą prac zamieszczonych w portfolio jednego z pracowników Rockstar.
 • Okazuje się, że do osiągnięcia fotorealistycznej grafiki w grach wcale nie potrzeba potężnego komputera. Wystarczy sztuczna inteligencja Intela, której możliwości zaprezentowano na przykładzie GTA V.
 • Czym byłby miesiąc bez nowej plotki? Ta wydaje się jednak mieć dość wiarygodne pochodzenie. W plikach GTA Online odkryto zmiany sugerujące, że wkrótce w grze pojawi się możliwość ścigania w wyścigach m.in. gokartami.

Ciekawostka

W GTA: San Andreas możemy zadłużyć się grając w kasynie pożyczonymi pieniędzmi. Jeśli w miarę szybko nie spłacimy długu, zaczną nas ścigać uzbrojeni "windykatorzy".

Ponadto Redakcja polecaW maju z kolei sprawdzaliśmy czy zaciekawiły was alternatywne zakończenia Grand Theft Auto V. Głosy rozłożyły się idealnie po połowie na dwie skrajne odpowiedzi. Tak więc, albo chcemy poznać wszystkie zakończenia, albo interesuje nas tylko to wybrane za pierwszym razem. Żadnych półśrodków, konkretnie.

Obecnie serwis przegląda 79 gości oraz 1 z 6529 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 80 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Zenonek313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa