Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Wskocz na bezdroża
napisany: 23.01.2020 · 18:34 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Dzisiaj w GTA Online debiutuje nowy pojazd klasy terenowej oraz ruszają wielkie targi uzbrojenia. Niezależnie od tego czy wolicie jeździć, czy strzelać, znajdziecie coś dla siebie.

GTA Online - Nagasaki Outlaw
Wyobraźcie sobie życie w trasie, pod chmurką. Powrót do korzeni, bez balastu współczesnych pomysłów w postaci "dróg" czy "standardów bezpieczeństwa". Tylko Wy, wiatr, błoto, deszcz, poparzenia słoneczne, odmrożenia, owady...

Takich właśnie atrakcji dostarczy Nagasaki Outlaw, który ochoczo zajmie kolejne miejsce w naszym garażu. Wystarczy odwiedzić stronę sklepu Southern San Andreas Super Autos.

Wiemy, że korci was żeby już, teraz złapać za kierownicę nowego nabytku i pognać za miasto, ale poświęćcie jeszcze chwilę na zapoznanie się z pozostałymi atrakcjami, które zostały dla nas przygotowane na najbliższy tydzień zabawy w GTA Online:

Premie


 • 2x GTA$ i RP za grę w trybie Masowy skok na punkty.

Zniżki


 • 40% zniżki na broń w Ammu-Nation.
 • 40% zniżki na ulepszenia broni do wersji 2.
 • 40% zniżki na B-11 Strikeforce, Lazera i Hydrę.
 • 40% zniżki na Khanjali i Chernoboga.
 • 40% zniżki na Buggy Ramp i Scaraba.
 • 40% zniżki na Mobilne Centrum Operacyjne.
 • 25% zniżki na penthouse oraz jego dodatki i dekoracje.
 • Twitch Prime: 60% zniżki na Sasquatcha.
 • Twitch Prime: 50% zniżki na RC Bandito.

Inne


 • Pojazd z podium w kasynie: Progen Emerus.
 • Wyścig premium: Podróż w interesach dla superów.
 • Próba czasowa: Lake Vinewood Estate.
 • Próba czasowa RC: La Fuente Blanca.
Pieniądz robi pieniądz
napisany: 22.01.2020 · 10:25 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 8
Wiecie dlaczego bogacze są bogaci? Między innymi dlatego, że wiedzą kiedy nie trzeba wydawać pieniędzy i chętnie z tej wiedzy korzystają.

GTA V na PS3 / John Sting
Podatki to niewątpliwie jedno z tych obciążeń, które doskwiera każdemu i niejeden próbuje ich uniknąć, np. poprzez różnego rodzaju ulgi. Tym bardziej kombinujemy, im więcej możemy zaoszczędzić.

W Wielkiej Brytanii, w której podatki płaci Rockstar, od lat obowiązuje ulga dla producentów gier. Została wprowadzona głównie z myślą o małych firmach, aby mogły one więcej inwestować w rozwój swoich dzieł. Przyznanie ulgi jest przy tym uwarunkowane m.in. związkiem gry z brytyjską kulturą. Okazuje się jednak, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki gigant jak Rockstar również korzystał z udogodnienia. Nie wszystkim się to podoba.

Na łamach serwisu Tax Watch UK ukazał się raport, którego autor wytyka ojcom Grand Theft Auto, że korzystają z milionowych ulg podatkowych, chociaż nie są firmą ani małą, ani tym bardziej potrzebującą wsparcia. Okazuje się, że w samym tylko ubiegłym roku Rockstar pomniejszył należny podatek o zawrotne 37,6 miliona funtów. Kwota ta stanowi jednocześnie 37% całego budżetu przeznaczonego przez Wielką Brytanię na tego rodzaju wsparcie. Niezły (ka)wałek. Oczywiście w świetle prawa wszystko się zgadza. Rockstar najwyraźniej też nie ma sobie nic do zarzucenia. Studio zdążyło już skomentować raport i postawione w nim zarzuty. W notatce przesłanej do redakcji VG247 firma oczywiście zachwala system ulg i jego pozytywny wpływ na branżę. Przedstawione zostają też liczby, które mają świadczyć o zasadności wsparcia:

Program miał bezpośredni wpływ na znaczące zwiększenie przez Rockstar Games inwestycji w Wielkiej Brytanii, dając stałe zatrudnienie ponad tysiącu wykwalifikowanych osób na terenie Londynu, Lincoln, Yorkshire oraz Szkocji.

Jasne, tylko czy firmy nie byłoby stać na zatrudnienie tych specjalistów bez ulgi? Alex Dunnagan z Tax Watch UK zwraca uwagę, że Rockstar od premiery GTA V zarobił już ponad 6 miliardów funtów. Tymczasem od wprowadzenia ulgi studio skorzystało z niej na łączną kwotę sięgającą 80 milionów funtów. To ciągle ułamek przychodów, ale grosz do grosza...

Ciekawa w tym wszystkim jest jeszcze jedna rzecz. Wysokość przyznanej ulgi może zostać uzasadniona kosztami produkcji jeszcze nieukończonej gry, a jak widać w przypadku Rockstar, koszty te w ostatnim czasie znacznie wzrosły. Ciekawe na co oni wydają tyle pieniędzy? Możemy się tylko domyślać ;>
Moda na moda #25
napisany: 20.01.2020 · 00:38 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Jest taki jeden mod, o którym od kilkunastu dni huczy Internet, a o którym nie było u nas do tej pory ani słowem. I od niego właśnie zaczniemy nasz styczniowy przegląd.


Vice Cry:Remastered v1.0We wstępie mowa oczywiście o wydanym już dobry miesiąc temu Vice Cry:Remastered. Kto chciał, pewnie miał już okazję zapoznać się z tematem. Dla pozostałych krótkie info: to projekt, którego celem jest przeniesienie mapy Vice City na silnik GTA V. Nie jest to jednak prosty port.

Na potrzeby modyfikacji przygotowano wiele nowych modeli i tekstur, dzięki czemu całość zdaje się bardziej przystawać do naszych czasów. Z uwagi na znaczne różnice w warstwie technicznej obu gier, konieczne było również dostosowanie takich elementów jak odbicia w oknach i na wodzie, sygnalizacja świetlna, trawa, przechodnie i inne.

Trzeba przyznać, że Vice Cry wygląda naprawdę dobrze i świetnie łączy klimat stareńkiego Vice City z Grand Theft Auto V. Porównanie wybranych lokacji możecie obejrzeć na zamieszczonym powyżej klipie.

BBTWNTY Photobox v1.0Za dobrym zdjęciem stoi nie tylko odpowiednie ujęcie, czy dobór parametrów sprzętu, ale również pomysł. Jeśli lubicie fotografować pojazdy w GTA V to z pewnością przyda się wam modyfikacja BBTWNTY Photobox.

To zestaw czterech "budek" dla samochodów, stylizowanych na pudełka, w które pakowane są modele wykonane w skali. Do wyboru mamy warianty: nowoczesny, kartonowy, Atomic i z Balonową Roboksiężniczką. W przyszłości dostępnych ma być więcej opcji.

BBTWNTY Photobox

Forklift Mod v1.0Pamiętacie misję Robbing Uncle Sam z GTA: San Andreas, w której wspólnie z Ryderem kradliśmy broń ze składu Gwardii Narodowej? To jedno z tych zadań, do realizacji których trzeba było wykorzystać nietypowy pojazd. W tym akurat przypadku był nim wózek widłowy, za pomocą którego ładowaliśmy na pakę naszej ciężarówki skrzynie. Teraz możemy odtworzyć m.in. ten scenariusz w GTA V. Wszystko za sprawą modyfikacji o jakże oczywistej nazwie - Forklift Mod.

Ten z pozoru prosty skrypt pozwala nam podjąć się pracy operatora wózka widłowego w porcie Los Santos. Do obsłużenia mamy kilka lokacji, w których należy załadować palety na zaparkowaną w pobliżu naczepę. Po zakończeniu pracy możemy zainkasować wypłatę lub rozpocząć kolejne zlecenie. Jak zapewnia autor, nie powtarzają się one dopóki nie ukończymy wszystkich. Wysokość wynagrodzenia można zmienić w pliku konfiguracyjnym.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.
Z archiwum GTG: o tym pisaliśmy 6 lat temu...
Urodzinowy multiplayer weekend
napisany: 26.01.2014 · 00:31 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 10 · archiwalny
Już za tydzień i jeden krótki moment GTG stuknie okrągła dyszka. Rocznica to wyjątkowa dlatego też szykujemy dla Was kilka atrakcji.

Jedną z nich będzie potrójny event multiplayer, który rozpocznie się już w najbliższą sobotę. Łączy nas pasja i zamiłowanie do gry w GTA, więc grajmy! Na początek stare dobre San Andreas, a w niedzielę GTA IV i GTA V.


Na nasz serwer SA-MP zapraszamy w sobotę 1 lutego od godziny 21:00. Tym razem przygotowaliśmy dla Was ulepszoną mapę SFTDM oraz solidną porcję wyścigów, których zabrakło ostatnim razem. Wrócimy też oczywiście do innych fajnych trybów. Nad całością będzie czuwał k5_ :* Do gry wejdziecie podając w swoim kliencie adres sa-mp.gtathegame.net:7777.

Nazajutrz, czyli w niedzielę o godzinie 20:00 spotkamy się na Games for Windows Live, gdzie zagramy w Grand Theft Auto IV. Urządzimy sobie kilka emocjonujących wyścigów ulicami Liberty City i pogramy w co-opie. Nie zabraknie też jednego z naszych ulubionych trybów: deathmatchu z wyrzutniami rakiet w roli głównej :)

GTA IV

Tego samego dnia, gdy wybije 22:00 ruszymy z ostatnim eventem w Grand Theft Auto Online. Zawitamy na drogi i bezdroża Los Santos by siać zamęt i zniszczenie. Wspólnie spróbujemy wytrzymać 10 fal w trybie Przetrwanie, pokonamy więcej niż kilka ostrych zakrętów i przyjmiemy solidny zastrzyk adrenaliny skacząc z helikoptera zawieszonego ponad kilometr nad miastem!

Jak zwykle przebieg wydarzeń na mapie śledzić będzie można na żywo za pośrednictwem naszego twitchowego kanału. Oczywiście zachęcamy wszystkich do wspólnej gry, a nie tylko biernego przyglądania się poczynaniom innych :) Jeśli jednak mimo wszystko nie będziecie mogli zagrać to mamy nadzieję, że dołączycie chociaż do dyskusji na TeamSpeaku. Adres serwera to ts.gtathegame.net.

GTA V

Jak już to było powiedziane na początku z okazji 10. urodzin serwisu szykujemy dla Was kilka atrakcji i wspólne multi jest tylko jedną z nich. Więcej szczegółów pojawi się przed kolejnym weekendem, ale już teraz możemy zapewnić, że warto będzie zagrać z nami. I to nie tylko dlatego, że po prostu będzie fajnie ;)

Aktualizacja 30.01

W niedzielę o godzinie (uwaga) 21:00 zapraszamy do wspólnej gry w GTA V również posiadaczy konsol Xbox 360. Sesję dla członków ekipy GTG (i nie tylko) na Xbox Live będzie hostował Jarszo (Gamertag: jarszek669). Wielkie dzięki za pomoc! :) Ponownie zachęcamy wszystkich konsolowców do wstępowania w szeregi naszej ekipy. To zawsze ułatwia odnajdywanie się w grze, no i kiedy gramy razem podnosi mnożnik punktów doświadczenia. Same pozytywy :)

DOŁĄCZ DO EKIPY GTATHEGAME

Aktualizacja 31.01

Pomimo, że jutrzejszy event SA-MP rozpocznie się oficjalnie dopiero o 21:00, wszystkich chętnych zapraszamy na serwer już w godzinach popołudniowych, kiedy to będą trwały ostatnie testy i przygotowania mapy. Zainteresowanych odsyłamy po więcej informacji do k5 hostującego grę. Możecie próbować łapać go na TSie.
Piguła: reaktywacja
napisany: 16.01.2020 · 22:58 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0 · zamknięty
Późno już. Wieczorynka obejrzana? Kolacja zjedzona? No, to jeszcze piguła i spać ;)

Brązowe trofeumTuż przed Świętami zachęcaliśmy was do wspierania GTA V w plebiscycie na grę dziesięciolecia oficjalnego bloga PlayStation. Głosowanie zakończyło się na początku roku i wreszcie poznaliśmy zwycięzców. Naszemu faworytowi niestety nie udało się podbić serc ankietowanych, ale gra zajęła wysoką, czwartą lokatę. W sporcie mówi się, że to najgorsze miejsce, bo tuż za podium, ale szczęśliwie reguła ta nie przekłada się na hierarchię nagród PlayStation, dzięki czemu jedynemu GTA wydanemu w ostatnich dziesięciu latach (WTF?!) przypadło trofeum brązowe :) Wyższe miejsca zajęły kolejno gry: The Last of Us, God of War oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wszystkim gratulujemy!

GTA V z brązowym trofeum

Tylko na receptęGranie potrafi wciągnąć. Niejeden z nas złapał się kiedyś na stracie poczucia czasu przy ulubionej grze. Słyszeliśmy też o przypadkach kiedy ktoś umarł w trakcie gry z wycieńczenia albo przez uzależnienie zaniedbywał podstawowe obowiązki. To ekstremalne przykłady, ale takie rzeczy naprawdę się zdarzają, a w ostatnich latach wyraźnie coraz częściej. Dlatego Światowa Organizacja Zdrowia podjęła decyzję o uznaniu "zaburzeń grania" za chorobę. Zaburzenie formalnie zostanie wpisane do klasyfikacji za dwa lata.

Już teraz jednak tematem interesują się media. Serwis Clutch przeprowadził wśród swoich użytkowników badanie, którego celem była odpowiedź na pytania dotyczące uzależnień w kontekście gier właśnie. Z obszerniejszą analizą wyników możecie zapoznać się bezpośrednio u źródła albo na łamach GRYOnLine.pl. Tutaj chciałbym tylko zwrócić uwagę na jedno z postawionych w teście pytań. Nie mogła tam nie zostać poruszona kwestia najbardziej uzależniających gier i wiecie co? GTA V zajęło w tym zestawieniu piąte miejsce! Oczywiście najpewniej rozchodzi się tu tak naprawdę o GTA Online, co nie zmienia jednak faktu, że sporo osób czuje się od produkcji Rockstar uzależnionych. Nie jest to raczej powód do dumy, ale takie spojrzenie na grę mogłoby tłumaczyć jej niesłabnącą popularność...

...ale w zgodzie z naturąDobra, zrobiło się ponuro, więc na koniec rzućmy okiem na dwa (pogodniejsze) felietony, które pojawiły się ostatnio na łamach serwisów branżowych. Michael Walters na łamach TheGamer-a wysunął odważną teorię jakoby GTA Online pośrednio (i najpewniej przypadkiem) przyczyniało się do popularyzacji pojazdów elektrycznych. Autorowi najwyraźniej chodzi o to, że samochody z napędem elektrycznym regularnie pojawiają się w aktualizacjach gry i zazwyczaj należą do kategorii najszybszych. To miałoby budować w graczach przekonanie o realnej i przy okazji bardziej ekologicznej alternatywie dla pojazdów napędzanych silnikami spalinowymi. No i fajnie, ale wózki golfowe też są elektryczne... ;)

Drugi felieton został opublikowany na Kotaku, a jego autorowi zebrało się na wspomnienia. Zack Zwiezen postanowił przypomnieć nam jakimi banałami podniecaliśmy się kilkanaście lat temu grając w Vice City, czy San Andreas. Trochę tego było, więc wziął na tapetę sprawę rekinów, które bez wątpienia zajmują w sercu ekipy Rockstar szczególne miejsce. Czy wy też trwoniliście cenne godziny wolnego czasu na tropienie w grze tych groźnych ryb tylko po to, aby przekonać się, że wcale nie są groźne? Albo żeby odejść z kwitkiem? Ja nie.
Wstrząśnij ulicą z Sultanem
napisany: 16.01.2020 · 16:41 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0 · zamknięty
Kultowy klasyk streetracingu powraca. Przypomnijcie sobie jak w podstawówce pędziliście za jego kierownicą na złamanie karku - teraz możecie ożywić te wspomnienia. Oto Karin Sultan Classic!

GTA Online - Karin Sultan Classic
Przygotujcie się na głęboki ukłon i powitanie prawowitego króla samochodów klasycznych. Sportowy Karin Sultan Classic jest idealną rajdową furą z tylnym skrzydłem. By zasiąść na tronie, wystarczy mieć tylko solidny arsenał i kartotekę kryminalną.

Premie


 • 25% więcej GTA$ za finał napadu na kasyno.
 • 2x GTA$ i RP za grę w trybie Król wzgórza.
 • 2x GTA$ i RP za udział w wyścigach lądowych.

Zniżki


 • 50% niższe koszty przygotowań do napadu na kasyno.
 • 25% zniżki na salony gier, ich ulepszenia i automaty.
 • 40% zniżki na XA-21, Osirisa, Novaka i Turismo Classic.
 • 35% zniżki na Gauntleta Hellfire i Schlagena GT.
 • 25% zniżki na Komodę, Vagranta i Retinue II.
 • 25% zniżki na furgonetkę Bugstars, Boxville'a LSDWP.
 • Twitch Prime: 50% zniżki na warsztat przy arenie, jego ulepszenia oraz dodatki.

Inne


 • Pojazd z podium w kasynie: Karin Everon.
 • Wyścig premium: Przecięcie szlaków dla klasyków.
 • Próby czasowe: Wyspa Elizejska II, Cmentarz (RC).

Obecnie serwis przegląda 58 gości oraz 0 z 6451 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 58 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawid4345
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa